بنان صابری کیست؟

دوست من یک نکته خیلی مهم رو باید بدونیم که همه ما در زندگی فروشنده هستیم، اولین چیزی که باید بفروشیم، خودمونو باید بفروشیم. خودفروشی تن فروشی نیست، بلکه یک مهارت است.
باید بدونیم که فروش ذاتی نیست، بلکه یک مهارت اکتسابی است و همه ما می توانیم این مهارت رو یاد بگیریم.
هرکسی که فروش رو بلد باشه، زندگی براش خیلی راحت تر میشه و بعلاوه جایگاه اجتماعیش رشد میکنه و درآمدهای بالایی رو تجربه خواهد کرد.
من بنان صابری فروش رو دارم زندگی می کنم و با بیش از ۱۵ سال سابقه فروش و تدریس و مشاوره کمک می کنم که شماها فروش رو یاد بگیرن و اون رو زندگی کنین و لذت ببرین.
یادمون باشه برای اینکه فروشنده عالی بشیم، صرفاً یادگیری مهارت فروش کافی نیست بلکه در گام اول باید خودت رو خیلی خوب بشناسی و شناخت کافی نسبت به خودت به دست بیاری و در گام بعدی باید طرف مقابلت رو بشناسی و آنالیز کنی تا پیشنهادت رو طبق سلایق و علایق اون بهش بدی.
برای اینکه خودت و طرف مقابلت رو خوب بشناسی راه حل های زیادی وجود داره که یکی از بهترین اون ها زبان بین المللی رفتار شناسی با مدل Disc هست که من اون رو با فروش ترکیب کردم و متد جدیدی در ایران برای فروش ارائه دادم.
اصلاً نگران نباش، یاد گرفتن مهارت فروش پیچیده هست، اما سخت نیست من اینجا هستم تا با بیش از ۱۵ سال سابقه در این حوزه کمکت کنم این مهارت رو راحت یاد بگیری و زندگی خودت رو رشد بدی و تبدیل بشی به یک ابر فروشنده.

دوست دار تو بنان صابری
بی نهایت بفروش